webtasa.jpg

WEB TASARIM

by Oğuz GÜLSÜN

Sıfırdan başlayarak web geliştirici kursu. HTML,PHP

Fiyat:

380 TL

IOT

by Kemal Özdemir

Nodemcu ve firebase ile sıfırdan nesnelerin interneti

Fiyat:

380 TL

ARDUİNO

by Kemal ÖZDEMİR

Sıfırdan başlayarak temel elektronik ve arduino öğrenin.

Fiyat:

380 TL

3D MODELLEME

by Kemal Özdemir

Sıfırdan 3 Boyutlu modelleme, 3d printer kullanımı.

Fiyat:

380 TL

OYUN GELİŞ.

by Nurullah Can Özdemir

Unity 3D ile sıfırdan oyun/uygulama geliştirmeye başlayın.

Fiyat:

380 TL

LEGO ROBOTİK

by Recep Dilek

12 yaş altı ilk defa robotik kodlama öğrenecek öğrenciler için

Fiyat:

200 TL

Yaklaşan Diğer Kurslar

  • Sat, Jul 13
    İzmir Robotik Kodlama - Maker X
    İleri Seviye Robotik Kodlama - Maker X
    Eğitimler her cumartesi günü 09:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilir.  Toplam 11 gün ve 33 ders saatinden  oluşan eğitime aylık (4 eğitim) olarak kayıt alınır.  Eğitim sürekli olarak tekrar eder ve devam eder.
    Paylaş
  • Sun, Mar 10
    Alsancak Mahallesi
    3D Printer ve Lazer Kesim Makinesi Kullanımı Eğitimi (1)
    Paylaş
  • Sun, Mar 03
    Alsancak Mahallesi
    3 Boyutlu Modelleme Eğitimi (1)
    Paylaş
  • Mon, Jan 21
    İzmir Robotik Kodlama - Maker X
    Sanal Gerçeklik Kampı
    Sanal gerceklik dunyasina hizli bir adim atin. Kontenjan sinirlidir. Her katilimciya sanal gerceklik gozlugu hediye. Saat 9:00-12:00 ve 13:00 - 16:00
    Paylaş
  • Sat, Jan 19
    Alsancak Mahallesi
    Görüntü İşlemeye Giriş
    Paylaş
  • Sat, Jan 12
    Alsancak Mahallesi
    Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 3.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Jan 05
    Alsancak Mahallesi
    Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 2.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Dec 29
    Alsancak Mahallesi
    Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 1.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Dec 22
    Alsancak Mahallesi
    Nodemcu (IOT) 2.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Dec 15
    Alsancak Mahallesi
    Web Tasarım
    Paylaş
  • Sat, Dec 08
    Alsancak Mahallesi
    Nodemcu (IOT) 1.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Dec 01
    Alsancak Mahallesi
    Robotik
    Paylaş
  • Sat, Nov 24
    Alsancak Mahallesi
    Temel Arduino 3.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Nov 17
    Alsancak Mahallesi
    Temel Arduino 2.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Nov 10
    Alsancak Mahallesi
    Temel Arduino 1.Seviye
    Paylaş
  • Sat, Nov 03
    Alsancak Mahallesi
    3D Printer ve Lazer Kesim Makinesi Kullanımı Eğitimi
    Paylaş
  • Sat, Oct 27
    Alsancak Mahallesi
    3 Boyutlu Modelleme Eğitimi
    Paylaş