webtasa.jpg

WEB TASARIM

by Oğuz GÜLSÜN

Sıfırdan başlayarak web geliştirici kursu. HTML,PHP

Fiyat:

380 TL

IOT

by Kemal Özdemir

Nodemcu ve firebase ile sıfırdan nesnelerin interneti

Fiyat:

380 TL

ARDUİNO

by Kemal ÖZDEMİR

Sıfırdan başlayarak temel elektronik ve arduino öğrenin.

Fiyat:

380 TL

3D MODELLEME

by Kemal Özdemir

Sıfırdan 3 Boyutlu modelleme, 3d printer kullanımı.

Fiyat:

380 TL

OYUN GELİŞ.

by Nurullah Can Özdemir

Unity 3D ile sıfırdan oyun/uygulama geliştirmeye başlayın.

Fiyat:

380 TL

LEGO ROBOTİK

by Recep Dilek

12 yaş altı ilk defa robotik kodlama öğrenecek öğrenciler için

Fiyat:

200 TL

Yaklaşan Diğer Kurslar
Sat, Jul 13
İzmir Robotik Kodlama - Maker X
İleri Seviye Robotik Kodlama - Maker X
Eğitimler her cumartesi günü 09:00 ile 12:00 arasında gerçekleştirilir.  Toplam 11 gün ve 33 ders saatinden  oluşan eğitime aylık (4 eğitim) olarak kayıt alınır.  Eğitim sürekli olarak tekrar eder ve devam eder.
Share
Sun, Mar 10
Alsancak Mahallesi
3D Printer ve Lazer Kesim Makinesi Kullanımı Eğitimi (1)
Share
Sun, Mar 03
Alsancak Mahallesi
3 Boyutlu Modelleme Eğitimi (1)
Share
Mon, Jan 21
İzmir Robotik Kodlama - Maker X
Sanal Gerçeklik Kampı
Sanal gerceklik dunyasina hizli bir adim atin. Kontenjan sinirlidir. Her katilimciya sanal gerceklik gozlugu hediye. Saat 9:00-12:00 ve 13:00 - 16:00
Share
Sat, Jan 19
Alsancak Mahallesi
Görüntü İşlemeye Giriş
Share
Sat, Jan 12
Alsancak Mahallesi
Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 3.Seviye
Share
Sat, Jan 05
Alsancak Mahallesi
Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 2.Seviye
Share
Sat, Dec 29
Alsancak Mahallesi
Mobil Uygulama/Oyun Geliştime 1.Seviye
Share
Sat, Dec 22
Alsancak Mahallesi
Nodemcu (IOT) 2.Seviye
Share
Sat, Dec 15
Alsancak Mahallesi
Web Tasarım
Share
Sat, Dec 08
Alsancak Mahallesi
Nodemcu (IOT) 1.Seviye
Share
Sat, Dec 01
Alsancak Mahallesi
Robotik
Share
Sat, Nov 24
Alsancak Mahallesi
Temel Arduino 3.Seviye
Share
Sat, Nov 17
Alsancak Mahallesi
Temel Arduino 2.Seviye
Share
Sat, Nov 10
Alsancak Mahallesi
Temel Arduino 1.Seviye
Share
Sat, Nov 03
Alsancak Mahallesi
3D Printer ve Lazer Kesim Makinesi Kullanımı Eğitimi
Share
Sat, Oct 27
Alsancak Mahallesi
3 Boyutlu Modelleme Eğitimi
Share